Mājas > Produkti > Integrētās shēmas (IC) > Atosn stcok > FERD60M45CT
FERD60M45CT
STMicroelectronics
FERD60M45CT
Produktu paraugi
Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja
550mV @ 30A
Spriegums - DC reversais (Vr) (maksimālais)
45V
Ātrums
Fast Recovery = 200mA (Io)
Citi vārdi
FERD60M45CT-ND
Darba temperatūra - savienojums
175°C (Max)
Montāžas tips
Through Hole
Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
1 (Unlimited)
Ražotāja standarta svina laiks
15 Weeks
Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
FERD (Field Effect Rectifier Diode)
Diode konfigurācija
1 Pair Common Cathode
Detalizēts apraksts
Diode Array 1 Pair Common Cathode FERD (Field Effect Rectifier Diode) 45V 30A Through Hole TO-220-3
Pašreizējais - Reverse leakage @ Vr
550µA @ 45V
Pašreizējais - vidējais rektificēts (Io) (par diodi)
30A