Mājas > Produkti > Integrētās shēmas (IC) > Atosn stcok > FERD30SM100ST
FERD30SM100ST
STMicroelectronics
FERD30SM100ST
Produktu paraugi
Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja
970mV @ 30A
Spriegums - DC reversais (Vr) (maksimālais)
100V
Ātrums
Fast Recovery = 200mA (Io)
Sērija
ECOPACK®2
Darba temperatūra - savienojums
175°C (Max)
Detalizēts apraksts
Diode FERD (Field Effect Rectifier Diode) 100V 30A Through Hole TO-220AB
Pašreizējais - Reverse leakage @ Vr
150µA @ 100V
Pašreizējais - vidējais labojums (Io)
30A