Mājas > Produkti > Integrētās shēmas (IC) > Atosn stcok > FERD40H100STS
FERD40H100STS
STMicroelectronics
FERD40H100STS
Produktu paraugi
Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja
705mV @ 40A
Spriegums - DC reversais (Vr) (maksimālais)
100V
Ātrums
Fast Recovery = 200mA (Io)
Citi vārdi
FERD40H100STS-ND
Darba temperatūra - savienojums
175°C (Max)
Montāžas tips
Through Hole
Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
1 (Unlimited)
Ražotāja standarta svina laiks
15 Weeks
Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
Detalizēts apraksts
Diode FERD (Field Effect Rectifier Diode) 100V 40A Through Hole TO-220AB
Pašreizējais - Reverse leakage @ Vr
190µA @ 100V
Pašreizējais - vidējais labojums (Io)
40A