Mājas > Produkti > Integrētās shēmas (IC) > Atosn stcok > FERD30H100STS
FERD30H100STS
STMicroelectronics
FERD30H100STS
Produktu paraugi
Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja
745mV @ 30A
Spriegums - DC reversais (Vr) (maksimālais)
100V
Piegādātāja ierīču komplekts
TO-220AB
Ātrums
Fast Recovery = 200mA (Io)
Sērija
Iepakojums
Tube
Iepakojums / lieta
TO-220-3
Citi vārdi
FERD30H100STS-ND
Darba temperatūra - savienojums
175°C (Max)
Montāžas tips
Through Hole
Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
1 (Unlimited)
Ražotāja standarta svina laiks
15 Weeks
Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
Lead free / RoHS Compliant
Diode tips
FERD (Field Effect Rectifier Diode)
Detalizēts apraksts
Diode FERD (Field Effect Rectifier Diode) 100V 30A Through Hole TO-220AB
Pašreizējais - Reverse leakage @ Vr
130µA @ 100V
Pašreizējais - vidējais labojums (Io)
30A