Mājas > Produkti > Integrētās shēmas (IC) > Atosn stcok > SMP100MC-400
SMP100MC-400
STMicroelectronics
SMP100MC-400
Produktu paraugi
Spriegums - izslēgts stāvoklis
400V
Spriegums - pārtraukums
530V
Iepakojums
Tape & Reel (TR)
Citi vārdi
SMP100MC400
300A
Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs)
100A
Pašreizējais - turiet (Ih)
150mA
Ietilpība
30pF