Mājas > Produkti > Integrētās shēmas (IC) > Atosn stcok > SMP100MC-160
SMP100MC-160
STMicroelectronics
SMP100MC-160
Produktu paraugi
Spriegums - izslēgts stāvoklis
160V
Spriegums - pārtraukums
200V
Iepakojums
Cut Tape (CT)
300A
Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs)
100A
Pašreizējais - turiet (Ih)
150mA
Ietilpība
50pF