Mājas > Produkti > Integrētās shēmas (IC) > Atosn stcok > SMP100MC-200
SMP100MC-200
STMicroelectronics
SMP100MC-200
Produktu paraugi
Spriegums - izslēgts stāvoklis
200V
Spriegums - pārtraukums
250V
Iepakojums
Cut Tape (CT)
Citi vārdi
SMP100MC200
300A
Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs)
100A
Pašreizējais - turiet (Ih)
150mA
Ietilpība
45pF