Mājas > Produkti > Integrētās shēmas (IC) > Atosn stcok > SMP100LC-140
SMP100LC-140
STMicroelectronics
SMP100LC-140
Produktu paraugi
Spriegums - izslēgts stāvoklis
140V
Spriegums - pārtraukums
175V
Sērija
SMP, TRISIL™
Iepakojums
Tape & Reel (TR)
Iepakojums / lieta
DO-214AA, SMB
Citi vārdi
SMP100LC140
Elementu skaits
1
Montāžas tips
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Pašreizējais - maksimālais impulss (8 / 20μs)
400A
Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs)
100A
Pašreizējais - turiet (Ih)
150mA
Ietilpība
65pF