Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - tiristori > SMP100LC-230
SMP100LC-230
STMicroelectronics
SMP100LC-230
STMicroelectronics
TRISIL 100A 230V BIDIRECT SMB
Svins bez / atbilst RoHS prasībām
Produktu paraugi
Spriegums - izslēgts stāvoklis
230V
Spriegums - pārtraukums
285V
Sērija
SMP, TRISIL™
Iepakojums
Original-Reel®
Iepakojums / lieta
DO-214AA, SMB
Citi vārdi
Elementu skaits
1
Montāžas tips
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Pašreizējais - maksimālais impulss (8 / 20μs)
400A
Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs)
100A
Pašreizējais - turiet (Ih)
150mA
Ietilpība
60pF