Mājas > Produkti > Integrētās shēmas (IC) > Atosn stcok > BYT60P-400
STMicroelectronics
BYT60P-400
Produktu paraugi
Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja
1.5V @ 60A
Spriegums - DC reversais (Vr) (maksimālais)
400V
Piegādātāja ierīču komplekts
SOD-93
Ātrums
Fast Recovery = 200mA (Io)
Sērija
Reverss atkopšanas laiks (trr)
100ns
Iepakojums / lieta
SOD-93-2
Citi vārdi
Darba temperatūra - savienojums
150°C (Max)
Standard
Diode konfigurācija
2 Independent
Detalizēts apraksts
Diode Array 2 Independent Standard 400V 60A Through Hole SOD-93-2
Pašreizējais - Reverse leakage @ Vr
60µA @ 400V
Pašreizējais - vidējais rektificēts (Io) (par diodi)
60A