Mājas > Produkti > Diskrētie pusvadītāju izstrādājumi > Diodes - taisngrieži - vieni > BYT71-800
BYT71-800
STMicroelectronics
BYT71-800
STMicroelectronics
DIODE GEN PURP 800V 6A TO220AC
Svins bez / atbilst RoHS prasībām
Produktu paraugi
Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja
1.4V @ 6A
Spriegums - DC reversais (Vr) (maksimālais)
800V
Piegādātāja ierīču komplekts
TO-220AC
Ātrums
Fast Recovery = 200mA (Io)
Sērija
Reverss atkopšanas laiks (trr)
300ns
Iepakojums / lieta
TO-220-2
Darba temperatūra - savienojums
-65°C ~ 150°C
Detalizēts apraksts
Diode Standard 800V 6A Through Hole TO-220AC
Pašreizējais - Reverse leakage @ Vr
20µA @ 800V
Pašreizējais - vidējais labojums (Io)
6A