Mājas > Produkti > Integrētās shēmas (IC) > PMIC - motora dzinēji, kontrolleri > VNH2SP30TR-E
VNH2SP30TR-E
STMicroelectronics
VNH2SP30TR-E
STMicroelectronics
IC MOTOR DRIVER PAR 30MULTIPWRSO
Svins bez / atbilst RoHS prasībām
Produktu paraugi
Spriegums - piegāde
5.5 V ~ 16 V
Spriegums - slodze
5.5 V ~ 16 V
Tehnoloģija
Power MOSFET
Piegādātāja ierīču komplekts
MultiPowerSO-30
Solis izšķirtspēja
Sērija
STripFET™, VIPower™
Iepakojums
Tape & Reel (TR)
Iepakojums / lieta
30-MPSO, MultiPowerSO
Izejas konfigurācija
Half Bridge (2)
Citi vārdi
VNH2SP30TRE
Darbības temperatūra
-40°C ~ 150°C (TJ)
Montāžas tips
Surface Mount
Motora tips - pakāpiens
Motora tips - AC, DC
Brushed DC
Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
3 (168 Hours)
Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
Lead free / RoHS Compliant
Saskarne
PWM
Funkcija
Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage
Detalizēts apraksts
Motor Driver Power MOSFET PWM MultiPowerSO-30
Pašreizējais - izlaide
30A