Mājas > Produkti > Integrētās shēmas (IC) > Atosn stcok > SMP30-220
SMP30-220
STMicroelectronics
SMP30-220
Produktu paraugi
Spriegums - izslēgts stāvoklis
220V
Spriegums - pārtraukums
293V
Sērija
SMP, TRISIL™
Iepakojums
Tape & Reel (TR)
Iepakojums / lieta
DO-214AC, SMA
Elementu skaits
1
Montāžas tips
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Pašreizējais - maksimālais impulss (8 / 20μs)
70A
Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs)
30A
Pašreizējais - turiet (Ih)
150mA
Ietilpība
20pF