Mājas > Produkti > Integrētās shēmas (IC) > Atosn stcok > SMC30J33A
SMC30J33A
STMicroelectronics
SMC30J33A
Produktu paraugi
Spriegums - reversais izliekums (tips)
33V
Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
53.3V
Spriegums - sadalījums (min)
36.7V
Vienvirziena kanāli
1
Tips
Zener
Piegādātāja ierīču komplekts
SMC
Sērija
SMC30J, TRANSIL™
Elektropārvades līnijas aizsardzība
No
Jauda - maksimālais impulss
3000W (3kW)
Iepakojums
Original-Reel®
Iepakojums / lieta
DO-214AB, SMC
Citi vārdi
Darbības temperatūra
-55°C ~ 175°C (TJ)
Montāžas tips
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs)
56A