Mājas > Produkti > Integrētās shēmas (IC) > Atosn stcok > SMBJ30A-TR
SMBJ30A-TR
STMicroelectronics
SMBJ30A-TR
Produktu paraugi
Spriegums - reversais izliekums (tips)
30V
Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
48.4V
Spriegums - sadalījums (min)
33.3V
Vienvirziena kanāli
1
Tips
Zener
Piegādātāja ierīču komplekts
SMB (DO-214AA)
Sērija
SMBJ, TRANSIL™
Elektropārvades līnijas aizsardzība
No
Jauda - maksimālais impulss
600W
Iepakojums
Cut Tape (CT)
Iepakojums / lieta
DO-214AA, SMB
Citi vārdi
Darbības temperatūra
-55°C ~ 150°C (TJ)
Montāžas tips
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs)
13A