Mājas > Produkti > Integrētās shēmas (IC) > PMIC - sprieguma regulatori - lineāri > L4940V85
L4940V85
STMicroelectronics
L4940V85
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 8.5V 1.5A TO220AB
Sprieguma izslēgšanās (maksimālā)
0.9V @ 1.5A
Spriegums - izlaide (min / fiksēts)
8.5V
Spriegums - izlaide (maksimālais)
Spriegums - ievades (maksimālais)
17V
Piegādātāja ierīču komplekts
TO-220AB
Sērija
Aizsardzības līdzekļi
Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit
Iepakojums / lieta
TO-220-3
PSRR
68dB (120Hz)
Darbības temperatūra
-40°C ~ 150°C
Montāžas tips
Through Hole
Lead free / RoHS Compliant
Detalizēts apraksts
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 8.5V 1.5A TO-220AB
Strāva - piegāde (maks.)
50mA
Pašreizējais - Nepietiekošs (Iq)
8mA
Pašreizējais - izlaide
1.5A