Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > SMA6J18A-TR
SMA6J18A-TR
STMicroelectronics
SMA6J18A-TR
STMicroelectronics
TVS DIODE 18V 33.2V SMA
Svins bez / atbilst RoHS prasībām
Produktu paraugi
Spriegums - reversais izliekums (tips)
18V
Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
33.2V
Spriegums - sadalījums (min)
20V
Vienvirziena kanāli
1
Tips
Zener
Piegādātāja ierīču komplekts
SMA (DO-214AC)
Sērija
SMA6J, TRANSIL™
Elektropārvades līnijas aizsardzība
No
Jauda - maksimālais impulss
600W
Iepakojums
Tape & Reel (TR)
Iepakojums / lieta
DO-214AC, SMA
Citi vārdi
SMA6J18ATR
Darbības temperatūra
-55°C ~ 175°C (TJ)
Montāžas tips
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs)
102A (8/20µs)