BAS70-05WFILM
STMicroelectronics
BAS70-05WFILM
STMicroelectronics
DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT323
Svins bez / atbilst RoHS prasībām
Produktu paraugi
Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja
1V @ 15mA
Spriegums - DC reversais (Vr) (maksimālais)
70V
Piegādātāja ierīču komplekts
SOT-323
Ātrums
Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Sērija
Iepakojums
Cut Tape (CT)
Iepakojums / lieta
SC-70, SOT-323
Citi vārdi
Darba temperatūra - savienojums
150°C (Max)
Montāžas tips
Surface Mount
Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
1 (Unlimited)
Ražotāja standarta svina laiks
16 Weeks
Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
Lead free / RoHS Compliant
Diode tips
Schottky
Diode konfigurācija
1 Pair Common Cathode
Detalizēts apraksts
Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 70V 70mA (DC) Surface Mount SC-70, SOT-323
Pašreizējais - Reverse leakage @ Vr
10µA @ 70V
Pašreizējais - vidējais rektificēts (Io) (par diodi)
70mA (DC)