Mājas > Produkti > Integrētās shēmas (IC) > Atosn stcok > LDK320M33R
LDK320M33R
STMicroelectronics
LDK320M33R
Produktu paraugi
Sprieguma izslēgšanās (maksimālā)
0.35V @ 200mA
Spriegums - izlaide (min / fiksēts)
3.3V
Spriegums - ievades (maksimālais)
18V
Piegādātāja ierīču komplekts
SOT-23-5
Sērija
Aizsardzības līdzekļi
Over Current, Over Temperature
Iepakojums
Tape & Reel (TR)
Iepakojums / lieta
SC-74A, SOT-753
PSRR
88dB (120Hz)
Izvades veids
Fixed
Izejas konfigurācija
Positive
Citi vārdi
Darbības temperatūra
-40°C ~ 125°C (TJ)
Regulatoru skaits
1
Montāžas tips
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Detalizēts apraksts
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 200mA SOT-23-5
Strāva - piegāde (maks.)
100µA
Pašreizējais - Nepietiekošs (Iq)
90µA
Pašreizējais - izlaide
200mA