Mājas > Produkti > Integrētās shēmas (IC) > Atosn stcok > L4931ABV33
L4931ABV33
STMicroelectronics
L4931ABV33
Produktu paraugi
Sprieguma izslēgšanās (maksimālā)
0.8V @ 250mA
Spriegums - izlaide (min / fiksēts)
3.3V
Spriegums - izlaide (maksimālais)
Spriegums - ievades (maksimālais)
20V
Piegādātāja ierīču komplekts
TO-220AB
Sērija
Aizsardzības līdzekļi
Over Current, Over Temperature
Iepakojums
Tube
Iepakojums / lieta
TO-220-3
PSRR
73dB ~ 55dB (120Hz ~ 10kHz)
Izvades veids
Fixed
Izejas konfigurācija
Positive
Citi vārdi
Darbības temperatūra
-40°C ~ 125°C
Regulatoru skaits
1
Montāžas tips
Through Hole
Lead free / RoHS Compliant
Detalizēts apraksts
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 250mA TO-220AB
Strāva - piegāde (maks.)
6mA
Pašreizējais - Nepietiekošs (Iq)
1mA
Pašreizējais - izlaide
250mA