STL60N3LLH5
STMicroelectronics
STL60N3LLH5
STMicroelectronics
MOSFET N-CH 30V 17A POWERFLAT
Svins bez / atbilst RoHS prasībām
Produktu paraugi
Vgs (th) (Max) @ Id
1V @ 250µA
Vgs (Max)
±22V
Tehnoloģija
MOSFET (Metal Oxide)
Piegādātāja ierīču komplekts
PowerFlat™ (5x6)
Sērija
STripFET™ V
Rds On (Max) @ Id, Vgs
7.1 mOhm @ 8.5A, 10V
Jaudas izkliedes (maksimums)
60W (Tc)
Iepakojums
Original-Reel®
Iepakojums / lieta
8-PowerVDFN
Citi vārdi
Darbības temperatūra
-55°C ~ 150°C (TJ)
Montāžas tips
Surface Mount
Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
1 (Unlimited)
Ražotāja standarta svina laiks
38 Weeks
Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
Lead free / RoHS Compliant
Ievades kapacitāte (Ciss) (maksimālais) @ Vds
1290pF @ 25V
Vārtu maksa (Qg) (maks.) @ Vgs
8nC @ 4.5V
FET tips
N-Channel
FET iezīme
Piedziņas spriegums (maksimālais skaļuma līmenis, min. Rādījumi)
4.5V, 10V
Drain to avota spriegumam (Vdss)
30V
Detalizēts apraksts
N-Channel 30V 60A (Tc) 60W (Tc) Surface Mount PowerFlat™ (5x6)
Strāvas - nepārtraukta noplūde (Id) @ 25 ° C
60A (Tc)