Mājas > Produkti > Integrētās shēmas (IC) > Atosn stcok > FP2-S200-R
Bussmann (Eaton)
FP2-S200-R
Bussmann (Eaton)
Produktu paraugi
Tips
Wirewound
Tolerance
±15%
Piegādātāja ierīču komplekts
Izmērs / Izmēri
0.283" L x 0.264" W (7.20mm x 6.70mm)
Aizsardzība
Unshielded
Sērija
FLAT-PAC
Vērtējumi
Q @ Freq
Iepakojums
Tape & Reel (TR)
Iepakojums / lieta
Nonstandard
Citi vārdi
FP2-S200
FP2-S200-ND
FP2-S200-R-ND
Darbības temperatūra
-40°C ~ 125°C
Montāžas tips
Surface Mount
Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
1 (Unlimited)
Materiāls - kodols
Ferrite
Ražotāja standarta svina laiks
14 Weeks
Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
Lead free / RoHS Compliant
Induktīvās frekvences tests
1MHz
Induktivitāte
200nH
Augstums - sēdvietas (maksimums)
0.197" (5.00mm)
Frekvence - pašrezolūcija
Detalizēts apraksts
200nH Unshielded Wirewound Inductor 37A 0.28 mOhm Nonstandard
DC pretestība (DCR)
0.28 mOhm
Pašreizējais vērtējums
37A
Pašreizējais - piesātinājums
19A