Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > SMBJ26CA-TR
SMBJ26CA-TR
STMicroelectronics
SMBJ26CA-TR
STMicroelectronics
TVS DIODE 26V 53.5V SMB
Svins bez / atbilst RoHS prasībām
Produktu paraugi
Spriegums - reversais izliekums (tips)
26V
Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
42.1V
Spriegums - sadalījums (min)
28.9V
Tips
Zener
Piegādātāja ierīču komplekts
SMB (DO-214AA)
Sērija
SMBJ, TRANSIL™
Elektropārvades līnijas aizsardzība
No
Jauda - maksimālais impulss
600W
Iepakojums
Cut Tape (CT)
Iepakojums / lieta
DO-214AA, SMB
Citi vārdi
Darbības temperatūra
-55°C ~ 150°C (TJ)
Montāžas tips
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs)
14.9A