Mājas > Produkti > Integrētās shēmas (IC) > PMIC - sprieguma regulatori - lineāri > LDS3985PU33R
LDS3985PU33R
STMicroelectronics
LDS3985PU33R
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 3.3V 300MA 6DFN
Svins bez / atbilst RoHS prasībām
Produktu paraugi
Sprieguma izslēgšanās (maksimālā)
0.25V @ 300mA
Spriegums - izlaide (min / fiksēts)
3.3V
Spriegums - izlaide (maksimālais)
Spriegums - ievades (maksimālais)
6V
Piegādātāja ierīču komplekts
6-DFN (3x3)
Sērija
Aizsardzības līdzekļi
Over Current, Over Temperature
Iepakojums
Tape & Reel (TR)
Iepakojums / lieta
6-VDFN Exposed Pad
PSRR
55dB ~ 50dB (1kHz ~ 10kHz)
Izvades veids
Fixed
Izejas konfigurācija
Positive
Citi vārdi
LDS3985PU33R-ND
Darbības temperatūra
-40°C ~ 125°C
Regulatoru skaits
1
Montāžas tips
Surface Mount
Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
1 (Unlimited)
Ražotāja standarta svina laiks
38 Weeks
Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
Lead free / RoHS Compliant
Detalizēts apraksts
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 300mA 6-DFN (3x3)
Strāva - piegāde (maks.)
300µA
Pašreizējais - Nepietiekošs (Iq)
150µA
Pašreizējais - izlaide
300mA