Mājas > Produkti > Integrētās shēmas (IC) > Atosn stcok > BTA24-600CW
BTA24-600CW
STMicroelectronics
BTA24-600CW
Produktu paraugi
Spriegums - izslēgts stāvoklis
600V
Spriegums - vārtu aktivizētājs (Vgt) (maksimālais)
1.3V
Triac tips
Alternistor - Snubberless
Piegādātāja ierīču komplekts
TO-220AB
Sērija
Snubberless™
Iepakojums
Tube
Iepakojums / lieta
TO-220-3
Citi vārdi
497-2419-5-ND
Darbības temperatūra
-40°C ~ 125°C (TJ)
Montāžas tips
Through Hole
Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
1 (Unlimited)
Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
Contains lead / RoHS non-compliant
Detalizēts apraksts
TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 25A Through Hole TO-220AB
Pašreizējais - uz valsts (tas (RMS)) (maksimālais)
25A
Pašreizējais - bez pārskata pārsprieguma 50, 60 Hz (tā ir)
250A, 260A
Pašreizējais - Hold (Ih) (maksimālais)
50mA
Strāva - vārtu aktivizētājs (Igt) (maksimālais)
35mA