STV160NF03LT4
STMicroelectronics
STV160NF03LT4
STMicroelectronics
MOSFET N-CH 30V 160A POWERSO-10
Svins bez / atbilst RoHS prasībām
Produktu paraugi
Vgs (th) (Max) @ Id
1V @ 250µA
Vgs (Max)
±15V
Tehnoloģija
MOSFET (Metal Oxide)
Piegādātāja ierīču komplekts
10-PowerSO
Sērija
STripFET™
Rds On (Max) @ Id, Vgs
2.8 mOhm @ 80A, 10V
Jaudas izkliedes (maksimums)
210W (Tc)
Iepakojums
Cut Tape (CT)
Iepakojums / lieta
PowerSO-10 Exposed Bottom Pad
Citi vārdi
Darbības temperatūra
175°C (TJ)
Montāžas tips
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Ievades kapacitāte (Ciss) (maksimālais) @ Vds
4700pF @ 25V
Vārtu maksa (Qg) (maks.) @ Vgs
140nC @ 10V
FET tips
N-Channel
FET iezīme
Piedziņas spriegums (maksimālais skaļuma līmenis, min. Rādījumi)
5V, 10V
Drain to avota spriegumam (Vdss)
30V
Detalizēts apraksts
N-Channel 30V 160A (Tc) 210W (Tc) Surface Mount 10-PowerSO
Strāvas - nepārtraukta noplūde (Id) @ 25 ° C
160A (Tc)