Mājas > Produkti > Integrētās shēmas (IC) > PMIC - sprieguma regulatori - lineāri > LM140LAH-15
LM140LAH-15
IC REG LINEAR 15V 100MA TO39-3
Svins bez / atbilst RoHS prasībām
    Produktu paraugi
    Sprieguma izslēgšanās (maksimālā)
    2V @ 1A
    Spriegums - izlaide (min / fiksēts)
    15V
    Spriegums - izlaide (maksimālais)
    Spriegums - ievades (maksimālais)
    35V
    Piegādātāja ierīču komplekts
    TO-39-3
    Sērija
    Aizsardzības līdzekļi
    Over Temperature, Short Circuit
    Iepakojums
    Bulk
    Iepakojums / lieta
    TO-205AD, TO-39-3 Metal Can
    PSRR
    72dB (120Hz)
    Izvades veids
    Fixed
    Izejas konfigurācija
    Positive
    Citi vārdi
    LM140LAH-15-ND
    Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
    Regulatoru skaits
    1
    Montāžas tips
    Through Hole
    Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
    Ražotāja standarta svina laiks
    6 Weeks
    Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
    Detalizēts apraksts
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 15V 100mA TO-39-3
    Strāva - piegāde (maks.)
    4.5mA
    Pašreizējais - Nepietiekošs (Iq)
    3mA
    Pašreizējais - izlaide
    100mA