Mājas > Produkti > Integrētās shēmas (IC) > PMIC - sprieguma regulatori - lineāri > LF18CDT-TR
LF18CDT-TR
STMicroelectronics
LF18CDT-TR
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 1.8V 500MA DPAK
Svins bez / atbilst RoHS prasībām
Produktu paraugi
Sprieguma izslēgšanās (maksimālā)
0.7V @ 200mA (Typ)
Spriegums - izlaide (min / fiksēts)
1.8V
Spriegums - izlaide (maksimālais)
Spriegums - ievades (maksimālais)
16V
Piegādātāja ierīču komplekts
DPAK
Sērija
Aizsardzības līdzekļi
Over Current, Over Temperature
Iepakojums
Original-Reel®
Iepakojums / lieta
TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
PSRR
82dB ~ 60dB (120Hz ~ 10kHz)
Izvades veids
Fixed
Izejas konfigurācija
Positive
Citi vārdi
Darbības temperatūra
-40°C ~ 125°C
Regulatoru skaits
1
Montāžas tips
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Detalizēts apraksts
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 500mA DPAK
Strāva - piegāde (maks.)
12mA
Pašreizējais - Nepietiekošs (Iq)
1mA
Pašreizējais - izlaide
500mA