Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > ESDALC6V1M3
ESDALC6V1M3
STMicroelectronics
ESDALC6V1M3
STMicroelectronics
TVS DIODE 5V SOT883
Svins bez / atbilst RoHS prasībām
Produktu paraugi
Spriegums - reversais izliekums (tips)
5V
Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
Spriegums - sadalījums (min)
6.1V
Vienvirziena kanāli
2
Tips
Zener
Piegādātāja ierīču komplekts
SOT-883
Sērija
ESDA, TRANSIL™
Elektropārvades līnijas aizsardzība
No
Jauda - maksimālais impulss
30W
Iepakojums
Cut Tape (CT)
Iepakojums / lieta
SC-101, SOT-883
Citi vārdi
Darbības temperatūra
-40°C ~ 125°C (TJ)
Montāžas tips
Surface Mount
Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
1 (Unlimited)
Ražotāja standarta svina laiks
15 Weeks
Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
Lead free / RoHS Compliant
Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs)
Jauda @ Frekvence
11pF @ 1MHz