Mājas > Produkti > Integrētās shēmas (IC) > PMIC - sprieguma regulatori - lineāri > L78S24CV
L78S24CV
STMicroelectronics
L78S24CV
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 24V 2A TO220AB
Svins bez / atbilst RoHS prasībām
Produktu paraugi
Sprieguma izslēgšanās (maksimālā)
Spriegums - izlaide (min / fiksēts)
24V
Spriegums - izlaide (maksimālais)
Spriegums - ievades (maksimālais)
40V
Piegādātāja ierīču komplekts
TO-220AB
Sērija
Aizsardzības līdzekļi
Over Current, Over Temperature, Short Circuit
Iepakojums
Tube
Iepakojums / lieta
TO-220-3
PSRR
42dB (120Hz)
Izvades veids
Fixed
Izejas konfigurācija
Positive
Citi vārdi
Darbības temperatūra
0°C ~ 150°C
Regulatoru skaits
1
Montāžas tips
Through Hole
Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
1 (Unlimited)
Ražotāja standarta svina laiks
45 Weeks
Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
Lead free / RoHS Compliant
Detalizēts apraksts
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 24V 2A TO-220AB
Pašreizējais - Nepietiekošs (Iq)
8mA
Pašreizējais - izlaide
2A