Mājas > Produkti > Integrētās shēmas (IC) > PMIC - sprieguma regulatori - lineāri > L4957AD3.3
L4957AD3.3
STMicroelectronics
L4957AD3.3
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 3.3V 5A D2PAK
Spriegums - izlaide (min / fiksēts)
3.3V
Spriegums - izlaide (maksimālais)
Spriegums - ievades (maksimālais)
14V
Piegādātāja ierīču komplekts
D2PAK
Sērija
Aizsardzības līdzekļi
Over Temperature, Short Circuit
Iepakojums / lieta
TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
PSRR
75dB (120Hz)
Darbības temperatūra
0°C ~ 125°C
Montāžas tips
Surface Mount
Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
3 (168 Hours)
Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
Lead free / RoHS Compliant
Detalizēts apraksts
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 5A D2PAK
Pašreizējais - Nepietiekošs (Iq)
2mA
Pašreizējais - izlaide
5A