Mājas > Produkti > Diskrētie pusvadītāju izstrādājumi > Diodes - taisngrieži - vieni > BYT08P-1000
BYT08P-1000
STMicroelectronics
BYT08P-1000
STMicroelectronics
DIODE GEN PURP 1KV 8A TO220AC
Svins bez / atbilst RoHS prasībām
Produktu paraugi
Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja
1.9V @ 8A
Spriegums - DC reversais (Vr) (maksimālais)
1000V
Piegādātāja ierīču komplekts
TO-220AC
Ātrums
Fast Recovery = 200mA (Io)
Sērija
Reverss atkopšanas laiks (trr)
155ns
Iepakojums
Tube
Iepakojums / lieta
TO-220-2
Darba temperatūra - savienojums
-40°C ~ 150°C
Montāžas tips
Through Hole
Lead free / RoHS Compliant
Diode tips
Standard
Detalizēts apraksts
Diode Standard 1000V 8A Through Hole TO-220AC
Pašreizējais - Reverse leakage @ Vr
35µA @ 1000V
Pašreizējais - vidējais labojums (Io)
8A