Mājas > Produkti > Integrētās shēmas (IC) > Atosn stcok > STY34NB50
STY34NB50
STMicroelectronics
STY34NB50
Produktu paraugi
Vgs (th) (Max) @ Id
5V @ 250µA
Vgs (Max)
±30V
Tehnoloģija
MOSFET (Metal Oxide)
Piegādātāja ierīču komplekts
MAX247™
Sērija
PowerMESH™
Rds On (Max) @ Id, Vgs
130 mOhm @ 17A, 10V
Jaudas izkliedes (maksimums)
450W (Tc)
Iepakojums
Tube
Iepakojums / lieta
TO-247-3
Citi vārdi
Darbības temperatūra
150°C (TJ)
Montāžas tips
Through Hole
Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
1 (Unlimited)
Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
Contains lead / RoHS non-compliant
Ievades kapacitāte (Ciss) (maksimālais) @ Vds
9100pF @ 25V
Vārtu maksa (Qg) (maks.) @ Vgs
223nC @ 10V
FET tips
N-Channel
FET iezīme
Piedziņas spriegums (maksimālais skaļuma līmenis, min. Rādījumi)
10V
Drain to avota spriegumam (Vdss)
500V
Detalizēts apraksts
N-Channel 500V 34A (Tc) 450W (Tc) Through Hole MAX247™
Strāvas - nepārtraukta noplūde (Id) @ 25 ° C
34A (Tc)